O firmie


Agencja Celna VISTA istnieje od 2008 roku,  ale jej pracownicy problematykę branży poznają od 1992 roku. Zdobywali doświadczenie w jednej z największych agencji celnych w Polsce i są obecnie w pełni przygotowani do rozwiązywania Państwa problemów.
W minionych latach byliśmy uczestnikami wielu szkoleń, a obecna strategia firmy rozwój personelu stawia na pierwszym miejscu.
Urząd Celny w Białymstoku to miejsce przyjazne dla przedsiębiorcy. Ponieważ nie istnieje rejonizacja obsługi podmiotów, możemy współpracować z każdą firmą z terenu Polski i wszystkich państw Unii Europejskiej.

 
Agencja Celna VISTA  służy Państwu pomocą w postępowaniu przed Organami Celnymi w  BIAŁYMSTOKU. Mamy wieloletnie doświadczenie, które gwarantuje sprawną i skuteczną obsługę. Mieliśmy do czynienia z wieloma trudnymi sprawami i zawsze udaje się nam sprostać wymaganiom klienta. Poziom naszych usług potwierdza szerokie grono firm z nami współpracujących. Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do tak doborowego towarzystwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakresem świadczonych przez nas usług.    

 

Zapraszamy do nas.

 

 

Pliki do pobrania

Projekt i realizacje: 4E Multimedia
© 2011 AC VISTA. Wszelkie prawa zastrzeżone